Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Transvestita, bodrá Zlatka i Lída z lidu: Legendy z Prostřena se sešly u jednoho stolu

+ Další 3 fotografie
Prostřeno
Pamatujete si na Lídu Žembéryovou, která si jela koupit "paketu" na benzínku, na transvestitu Martina Hrubého či Zlatu Polachovou ze Žen na cestách? Ti všichni v Prostřenu už vařili. K desátému výročí vysílání pořadu se všechny tyto legendy sešly opět u jednoho stolu. Tento týden se kromě inspirace i hodně zasmějete. Nouze není o bizarní a vtipné situace.

Pamětnice Lída stála před devíti lety skoro na startu pořadu. Pro jistotu si cestou na natáčení kupovala a dál kupuje na benzínce „paketu“, kdyby to jídlo za nic nestálo. Zhubla a aby se divákům líbila, koupila si nové oblečení, dokonce prý i nové spodní prádlo, jenže kufr jí manžel omylem odvezl domů. V pondělí, kdy vařila, jí tlačily boty, takže nakonec vařila bez bot. Lída vařila u dcery, protože doma prý maluje a dělá celou „konstrukci“ baráku. Potrápil ji moderní sporák, do kterého se “ťuká jako na telefon“. A co ještě ji kromě sporáku zaskočilo? Úkol týdne! Lída je prostě unikát.

Martin, který se představil jako muž i žena se svými extravagantními převleky, se stal nezapomenutelný jak pro své hostitele, tak pro diváky. A jako extrovert je rád, že si mohl dát v pořadu opáčko. S jeho proměnami měla problém především Lída, která nechápala, že jeden den přišel jako žena, druhý den jako muž.

Dnes nás čeká ekonomka Jana, která dle svých slov vaření opravdu rozumí. I ona se po roce těšila, že si vaření před kamerami zopakuje. Proč Lída dorazí v bačkorách a ochutná mušle sv. Jakuba? Zlatka bude litovat, že se před Janiným degustačním večerem najedla.

Ital Giorgio, který dostal v Prostřeno! pohlavek, i toho si diváci jistě pamatují. Nebylo to kvůli jeho vaření, to mu šlo skvěle. Ale sahal, kam neměl – na rybičky. Ve čtvrtek se ale předvede jako gentleman a aby Lída nemusela chodit v bačkorách, skočí jí ještě před vařením koupit boty.

Paní Zlatka nemůže mezi legendami přirozeně chybět. Nejenže upoutala diváky jako svérázná lidová kuchařka, ale její televizní kariéra tímto účinkováním neskončila a Zlatuše se proslavila i jako cestovatelka v show Ženy na cestách. Jako úkol týdne zopakuje svůj tvarůžkový závin, jenže i mistr tesař se někdy utne a Zlata slaný štrúdl připálí.

Kdo to v tomto výročním kulinářském klání nakonec vyhraje? Bude to jediný šťastlivec, nebo se bude výhra dělit? Sledujte výjimečné Prostřeno! A pokud s výsledkem nesouhlasíte, vezměte spravedlnost do vlastních rukou a hlasujte!

Mohlo by vás zajímat

Další články