Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Transsexuální ženě zůstaly po operaci prsou oči pro pláč! Ňadra srostla v jedno!

Celkem hezká žena se stala z Kayden, která byla do svých dvaceti let mužem.
Zdroj: dailymail.co.uk
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Transsexuální žena Kayden chtěla dotáhnout svou proměnu na ženu do konce a podstoupila chirurgický zákrok na zvětšení prsou. Ten se ale příliš nepovedl a její prsa se spojila v jedno! Implantáty byly totiž příliš velké!

Kayden z New Jersey se narodila jako muž Její rodina byla silně věřící a proto musela předstírat, že se v mužském těle cítí skvěle. Nebyla to pravda! Když jí bylo dvacet let rozhodla se, že je čas přestat mlžit a vyjít s pravdou ven.

Podstoupila hormonální léčbu a začala brát estrogen. V té době už se poohlížela po specialistovi, který by jí udělal prsa.

Tento zákrok měl dokončit její proměnu v ženu a začít novou životní etapu. Kayden ale měla smůlu. Specialisté z Los Angeles, které požádala, udělali řadu chyb. Kayden neměla ženský hrudník, a proto ji začaly velké implantáty způsobovat problémy už tři měsíce po operaci.

Implantáty ji začaly pálit a celá prsa ji velmi bolela Měla strach z nejhoršího, že o ně přijde. Bolest nepřestávala. Nejprve ji doktoři utěšovali, že o nic nejde a spíš je to jen pocit. Když však stála před zrcadlem a všimla si, že se prsa spojila v jedno, rozhodla se zakročit. Lékaři, kteří operaci zpackali, se hájili, že to není jejich chyba. A k problému se odmítli vyjadřovat. Celé tři roky trvalo, než se dočkala pomoci od plastických chirurgů Paula Nassifa a Terryho Dubrowa.

Ti přišli se zprávou, že má Kayden symmastii. Při této diagnóze se stává, že když jsou implantáty příliš velké a blízko u sebe, srostou k sobě. Toto spojení vzniká kvůli špatně provedenému zákroku. Pomocí speciálně upravených podprsenek se symmastii dá předejít. Musí se to ale začít řešit co nejdřív.

Sami plastičtí chirurgové přiznali, že bude operace velmi náročná Kayden problém neřešila tři roky! Oba dva specialisté měli co dělat, aby se jim podařilo ňadra navrátit do původního stavu. Zmenšit je a rozdělit.

Z počátku neřešitelný úkol, se jim povedlo dovést do úspěšného konce. Nyní je Kayden spokojená jako nikdy předtím a cítí se konečně jako opravdová žena. Prsa se po zákroku krásně zahojila a po první zpackané operaci není ani památky.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy