Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Transsexuální vrah se dočká změny pohlaví: Vše jde z kapes daňových poplatníků!

Zdroj: Facebook
skandál
Transgenderová vražedkyně Paris Green (27), pravým jménem Peter Laing, která se od roku 2011 považuje za ženu, byla v roce 2013 odsouzena na doživotí za brutální vraždu. Musela být převezena z ženské věznice, kde měla pohlavní styk se spoluvězeňkyněmi. Teď se dočká operace změny pohlaví, která daňové poplatníky vyjde na dvacet tisíc liber.

Vražedkyně podnikne i s policejním doprovodem ze skotské věznice přes tisíc kilometrů dlouhou cestu do nemocnice v anglickém Brightonu, kde jí bude operace provedena. Vězeňští dozorci tuto výpravu nazývají peklem pro ochranku.

Paris Green bude pod přísným dozorem jak během operace, tak při následné rekonvalescenci. Tento speciální dozor je další položka placená z kapes daňových poplatníků.

Na operaci se přistoupilo kvůli zachování psychického zdraví u vězně, který už léta bere ženské hormony. Paris bude chirurgicky změněno pohlaví z mužského na ženské.

Skotská vláda nechce případ komentovat. Skotská věznice, kde je vražedkyně ubytovaná, se odmítla vyjádřit na otázku, jak budou peníze daňových poplatníků použity při operaci a péči o brutální vražedkyni.

Související články

Další články