Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Transsexuálka se nechala nafotit u operace změny pohlaví. Všichni tak mají možnost vidět to nejintimnější!

Emmie se rozhodla pro změnu pohlaví.
Zdroj: National Geographic/Lynn Johnson/Facebook
+ Další 3 fotografie
Emmie Smith (18) z amerického Massachusetts nebylo spokojená ve svém těle, a tak se rozhodla k převratnému kroku. Dříve byla mužem, ale podstoupila operaci, kde jí z penisu vymodelovali vaginu. Dokonce si nechala nafotit celou operaci!

Transsexuálka Emmie Smith (18) z amerického Massachusetts se cítila více ženou než mužem. Když to v 16 letech oznámila rodině, byl to pro všechny velký šok. Postupem času si na to ale zvykli a teď ji podporují.

„Když jsem se poprvé dozvěděla, že je mé dítě transsexuál, neměla jsem slov. Nic jsem o tom nevěděla,“ přiznala maminka Kate Malin pro huffingtonpos­t.co.uk. "Bylo to děsivé a jiné a nechtěla jsem, aby mé dítě trpělo nebo aby mu ubližovali a soudili,“ dodala. Její dvojče bratr Caleb je na ni pyšný. Prý se jen tak nestává, že by identické dvojče muž byl najednou žena. Na změnu pohlaví upozornil portál huffingtonpos­t.co.uk.

Nejdříve si nebyla jistá, jestli má na to, aby podstoupila změnu pohlaví. Zároveň ale cítila, že už nechce žít v mužském těle. Po dlouhém přemýšlení se v 18 letech rozhodla pro operaci. „Myslím, že nakonec jsem to začala chtít, protože to bylo pohodlnější,“ vysvětlila Emmie.

Navíc podstoupila dost odvážný krok, protože si nechala celou operaci nafotit od fotografky National Geographic Lynn Johnson. Všichni tak mohli vidět proměnu jejích intimních partií skoro v přímém přenosu. Dívka doufá, že ji pak lidé více pochopí. Lékaři jí z penisu udělali vaginu, ze žaludu vytvořili klitoris, z kůže penisu stydké pysky a otvor pochvy. Varlata jí odstranili úplně. „Bylo to to nejlepší rozhodnutí mého života,“ dodala Emmie pro portál huffingtonpos­t.co.uk.

Související články

Další články