Rajee si myslela, že jde na normální vyplnění tváře a na botox. Jenže se dostala do rukou falešnému lékaři. Netušila, že jí do obličeje píchá nějaký hnus. A to konkrétně cement a tmel. Vážně tak poškodil její zdraví a udělal z ní doslova zrůdu.

Zákrok podstoupila v roce 2005. Celou dobu pak musela žít se šílenou tváří, protože ji nikdo nechtěl operovat. Všichni měli strach, že nastanou nějaké komplikace a žena zemře.

Na jejím obličeji se jí udělaly hrudky a boláky. Vypadalo to, jako by na něm měla nádory. Trpěla a byla smutná, nikdo jí ale nedokázal pomoct.

Pomoci se jí dostalo až po dlouhých 10 letech. Už nevěděla, co má dělat, tak se obrátila na lékaře z televizní show, kteří ji v pořadu Botched on E.! operovali. A úspěšně! Konečně jí z obličeje odstranili cement a tmel.

Lékaři Dobrow a Nassif nakonec ženu operovali i přesto, že ji ještě před rokem také odmítli. „Rizika byla velmi vysoká, proto jsme ji nechtěli operovat,“ řekl doktor. „Znova jsme museli udělat detailní plán operace a zvážit všechna rizika,“ dodal. Žena je teď šťastná a dostala novou chuť do života.