Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Transsexuál závislý na plastických operacích: Udělaly z něj monstrum a zničily mu zdraví, kolik jich má za sebou?

Monique Allen je závislá na plastických operacích. Má jich za sebou už
dvě stě.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Pozdě bycha honiti, ale i možná právě proto se rozhodla Monique Allen (58) pomoct druhým, když už nemůže pomoci sama sobě. Transsexuální žena, která byla do 22 let mužem, podstoupila více než 200 plastických operací a to ji tak znetvořilo a přineslo tolik zdravotních problémů, že se rozhodla zahájit osvětu pro ostatní ženy, které by si snad chtěly zahrávat s plastickou chirurgií.

Monique si na plastikách vytvořila závislost a když ji nechtěli operovat doktoři v Los Angeles, kteří ctí nějaké morální hodnoty řemesla, zajela si do mexické Tijuany na nelegální operace a injekce botoxu.

Výsledkem toho je, že má spoustu zdravotních problémů, bortí se jí obličej, obrovská umělá prsa a dokonce jí odumřela kůže na nohou. Aby neděsila okolí, zakrývá si nekrotickou tkáň make-upem.

Bývalý vládní zaměstnanec začal s návštěvou čarodějů se skalpelem ihned poté, co se z něj stala úředně žena, a to jen kvůli touze po dokonalosti. Dnes vidí Monique samu sebe trochu jinak, spíše jako oběť vlastní posedlosti.

Sama moc dobře ví, že se navždy znetvořila a její původní vzhled se už nikdy nevrátí. Ale více než poničený obličej, zkažený hrudník a vyhozené peníze ji trápí podlomené zdraví. To se žádnými plastikami už nikdy nespraví.

Související články

Další články