Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Transgender modelka Nitka: Řeknu vám, jak se vyrábí nový klín

+ Dalších 7 fotografií
Bývala kluk, ale podle svých vlastních slov dost ošklivý. Nyní, rok po operaci, je Peťa Nitka (25) ve světě vyhledávanou první českou transgender modelkou. Jen má smůlu na chlapy. Jak je spokojená s novou ženskou stránkou svého těla? Funguje vše, jak má? Na naprosto otevřený rozhovor se podívejte ve videu nad tímto odstavcem.

Peťa odjakživa věděla, že je něco jinak. V rodině ji ale podporují a asi i proto nezažila tolik osobních tragédií jako spousta jiných, kteří mění pohlaví. Navíc jí přízvisko „trans“ otevírá dveře po celém módním světě. „Pracuju víc v zahraničí než v Česku. Abych tady kývla na nabídku, záleželo by na penězích,“ řekla Peťa Nitka

Tajemství orgánu

V rozhovoru pro pořad Extra Host se otevřeně bavila například o tom, jak nyní funguje jako žena. Dosáhne prý všeho, po čem touží. „Všichni se mě na to ptají, tak konečně budou znát odpověď. Moje vagina vypadá úplně normálně. A hlavně funguje úplně normálně. Orgasmu dosáhnu v pohodě. Jak vnitřního, tak vnějšího. Naše vaginy fungují úplně stejně,“ odbourala moderátorku.

„První sex po operaci? Bylo to v Brně. Měla jsem z toho strašný strach, ale můj partner věděl, že je to moje poprvé, takže se podle toho choval. Věděl, jak to je. U mě se to nedá utajit. Stačí si dát vyhledat moje jméno,“ prozradila.

Smůla

Momentálně evidentně nemá partnera. „Mám štěstí na trdla a bambuly. U mě je to vyloženě bizár,“ krčí rameny. Jak je možné, že mluví opravdu jako žena? Jak to měla s ochlupením? Měla někdy holku? Jaký byl proces její přeměny? Jak ji muži balí a co o nich říká kritického?

Na tyto a další otázky moderátorce Evě Decastelo (41), která ví, na co a jak se ptát, odpovídala Peťa Nitka v rozhovoru, který najdete ve videu nahoře.

Další díl pořadu Extra Host přineseme již ve čtvrtek 5. prosince v 19 hodin.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy