Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Transgender modelka Jessica Alves odcestovala do Brazílie pro dělohu. Chce mít děti!

Jessica Alves si odjela do Bruselu upravit prsa.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
operace

Sedmatřicetiletá novodobá Barbie a transgender modelka Jessica Alves hodlá podstoupit v Brazílii riskantní operaci. Při ní jí bude implantovaná děloha. Doufá, že by se v budoucnu mohla stát matkou.

Jessica "Roddy" Alves je transgender modelka a profesionální celebrita, kterou nyní živí především účinkování na online platformě OnlyFans. Jejím snem je mít vlastní dítě přes komplikace spojené s tím, že ještě před dvěma lety měla mužské tělo a byla známá jako živoucí model Ken Rodrigo.

Proto začala hledat kliniku, kde by jí umožnili transplantaci dělohy. Je přitom nejisté, zdali navzdory hormonální terapii bude možné udržet tento orgán funkční po devět měsíců, než se dítě narodí.

„I kdyby to stálo miliony liber, abych dělohu měla, najdu způsob, jak toho dosáhnout. Moc ráda bych měla dítě, které bude mít mé geny a krev. Mám zmražené sperma, abych ho mohla použít k umělému oplození. Vše, co jsem chtěla, je být ženou. Operativní přeměna pohlaví byla mým nejšťastnějším dnem v životě,“ uvedla Alves už dřív pro magazín Closer.

Bude otcem svého dítěte?

Pokud by se operace podařila a získala by dělohu, došlo by ke kuriózní situaci, kdy by byla otcem svého dítěte, ale nikoli matkou kvůli zmraženým spermiím, které může poskytnout. Vajíčka vlastní nemá a ani mít nebude.

„Pokud bych měla dělohu, budu ještě šťastnější. Cítila bych se úplná, pokud bych mohla porodit. Moc ráda bych měla spoustu dětí. Byla bych tak moc šťastná, kdyby mi říkaly mami,“ uvedla modelka. Na tento plán by však potřebovala náhradní rodičky.

Alves se také nedávno svěřila, že má problém najít muže, který by s ní chtěl mít sex. Toužila totiž ztratit své nově nabyté panenství „Jsem zoufalá ve snaze přijít po změně pohlaví o panenství. Lovím toho správného chlapa, ale nemám štěstí. Používám k tomu Tinder. Hovořím tam s muži, které považuji za ideální partnery, ale neměla jsem zatím štěstí,“ uvedla.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy