Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Trailer k nejstrašidelnějšímu filmu tohoto roku! Jeho autorem je Čech. To musíte vidět!

Trailer k nejstrašidelnějšímu filmu tohoto roku! Jeho autorem je Čech. To musíte vidět!
Zdroj: youtube.com

Čtyři roky pracoval režisér Petr Jákl na svém novém filmu GHOUL.

Snímek GHOUL je inspirován skutečným příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé světové historie, ukrajinského kanibala Andreje Čikatila.

V naprostém utajení strávil měsíce natáčení na Ukrajině, v Kalifornii a v Česku a do GHOULA obsadil pouze zahraniční herce. Petra Jákla, který je stejně jako u Kajínka spoluautorem scénáře, producentem a režisérem, doplnila při práci na GHOULOVI významná jména světového filmu.

Například výkonní producenti Rob Cohen (režisér Rychle a zběsile a producent Čarodějek z Eastwicku), Joe Lynch (režisér snímku Everly se Salmou Hayek) nebo koproducentka Nancy Bishop (casting Mission Impossible, Hannibal – Zrození), která se českému režisérovi postarala o casting.

Diváci uvidí mimo jiné dokumentární záběry z reálného života největšího světového kanibala. „Někteří herci měli chvílemi strach a chtěli natáčení dokonce i vzdát. Příběh Čikatila byl všudypřítomný a natáčení na místech, kde žil, bylo někdy nepříjemné i pro mne,“ řekl režisér Petr Jákl.

Nový český film GHOUL uvidí diváci v českých kinech ve verzi 2D i 3D už 26. února 2015, kdy se tento snímek představí ve světové premiéře. Následovat bude premiéra v Los Angeles.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy