Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tragicky zesnulý Rachůnek (†32) by slavil 40: Vdova založila rodinu s jeho kamarádem

+ Dalších 19 fotografií
Slavil by 40
Osm let uplyne 7. září od tragického leteckého neštěstí, při kterém zahynul i český hokejista Karel Rachůnek (†32). Dnes by oslavil už čtyřicáté narozeniny. S manželkou Kateřinou (39) má syna Matěje (11) a Kačenku (8). Vdova se začátkem srpna znovu vdala, své ano řekla hokejistovi Petru Vampolovi (37), který byl Rachůnkův kamarád. A dokonce už spolu mají i dceru Aničku (3).

Téměř před osmi lety tragicky zahynul hokejista Karel Rachůnek (†32). Letecké neštěstí připravilo dvě děti o tátu a vdovu Kateřinu (39) o milovaného manžela.

Rachůnek se narodil 27. srpna 1979 v tehdejším Gottwaldově, dnešním Zlíně, a dnes by tak slavil už čtyřicáté narozeniny. Byl by rád, že se mu o rodinu stará kamarád a rovněž hokejista Petr Vampola (37)? Těžko říct…

Petr s Kateřinou jsou ale nejspíš přesvědčeni, že by jim lásku posvětil. Vampola byl po tragédii u ruské Jaroslavli pro Rachůnkovou velkou oporou. Až tak velkou, že se jim v roce 2015, pouhé čtyři roky od neštěstí, narodila dcera Anička (3). Synovi Matějovi (11) a dceři Kačence (8) tak přibyla ještě sestřička.

Začátkem letošního srpna přestali žít na hromádce a necelé tři týdny před Karlovými nedožitými čtyřicátými narozeninami si řekli své ano. Na veselce nechyběl například rodinný přítel Dj Uwa (48) nebo herec Pavel Nečas (53), který je oddával.

Kromě Rachůnka v září 2011 zahynuli v ruské Jaroslavli čeští hokejisté Josef Vašíček (†30), Jan Marek (†31) a slovenský hokejista Pavol Demitra (†36).

Mohlo by vás zajímat

Další články