Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tragicky zesnulý Paul Walker (†40) znovu ožívá na dojemných fotkách své dcery Meadow

Tragicky zesnulý Paul Walker (†40) znovu ožívá na dojemných fotkách své dcery Meadow
Zdroj: archiv Meadow Walker
+ Dalších 10 fotografií
tragédie
Je tomu už téměř 7 let, co Paul Walker tragicky zemřel při autonehodě ve věku pouhých 40 let. Od té doby neuběhl jediný den, kdy by nechyběl svým přátelům a rodině. Obzvláště velký stesk prožívá jeho dcera Meadow (21), která na tátu často vzpomíná. To, jak moc ji měl rád, ukázala na Instagramu, když přidala starý snímek, ze kterého radost jen sálá.

Paul Walker, kterého lidé znají především ze série Rychle a zběsile, po sobě na tomto světě zanechal spoustu smutných lidí. Po herci se stýská jeho fanouškům, kolegům, přátelům, rodině, ale nejvíc jeho dceři Meadow Walker, která na svého otce vzpomíná s obrovskou láskou.

Herec pro svou dceru žil a snesl by pro ni modré z nebe. To dokazuje i poslední snímek, který Meadow přidala. Na něm ji Paul ještě jako malou holčičku rozveseluje tím, že má na hlavě nasazené boxerky. Oba vypadají velmi šťastně.

Meadow sdílí vzpomínky na svého zesnulého tatínka poměrně často, ukazuje tak fanouškům střípky z jeho života a dojímá je tím, jakou lásku všem okolo projevoval. K jejím snímkům se často v komentářích vyjadřují i herci z Rychle a zběsile, kteří Walkera považovali za součást rodiny.

Paul Walker byl sluncem

Hercova dcera ke snímkům na Instagramu často píše, jaké pocity v ní vzpomínky na tátu vzbuzují. Není pochyb o tom, že Paul Walker byl velmi dobrým otcem, kterého Meadow přirovnává ke svému slunci. On sám by z ní navíc měl velkou radost, protože kráčí v jeho stopách a věnuje se charitativní činnosti.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy