Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Tragický střet s tramvají u I. P. Pavlova v Praze: Dva chodci jsou po smrti

Tramvaj srazila dva lidi v Praze.
Okolo půl jedenácté odpoledne se v Praze stala vážná nehoda. Na křižovatce ulic Ječná a Sokolská, nedaleko I. P. Pavlova, smetla tramvaj dva muže. I přes rychlý zásah záchranářů oba dva zemřeli.

Boj o život sváděli dva muži, kteří se v Praze na křižovatce ulic Ječná a Sokolská střetli s tramvají. O tragické nehodě informovala pražská policie. Záchranka dorazila do tří minut, ale chodce se zachránit nepodařilo. Pětačtyřiceti­minutová resuscitace bohužel skončila v obou případech smrtí.

„U obou mužů ve věku cca 60 let zajistili dýchací cesty, napojili je na monitor, provedli veškeré život zachraňující úkony. Bohužel se přes veškerou jejich snahu ani jednoho muže zachránit nepodařilo,“ sdělila mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Dopravní podnik byl nucen v místě omezit provoz tramvají. Obsluhu mezi Karlovým náměstím a náměstím Míru zajišťuje náhradní autobusová doprava.

Související články

Další články