Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tragický příběh Anny, která potkala smrt ve vlaku: Ve stejný den zemřel její sedmiletý syn

Strašlivé železniční neštěstí má nejméně 3 oběti a desítky zraněných
Zdroj: HZS Plzeňského kraje
nehoda vlaku

Srážka vlaků na Domažlicku kromě dvou strojvůdců vzala život také sedmačtyřicetileté Anně, která jela v osobním vlaku. Její smrt přitom přišla v den výročí úmrtí jejího sedmiletého syna, který zemřel na leukémii.

V obci Milavče na Domažlicku se ve středu srazily dva vlaky - rychlík směřující z Mnichova do Prahy a osobák z Plzně do Domažlic. Šílenou ránu následovalo slisování předních částí obou vlaků na sebe. Neštěstí bohužel nepřežili oba strojvedoucí.

Třetí obětí byla Anna z obce Stýčkovice, která zrovna jela na úřad do Domažlic. Její smrt přitom nastala ve stejný den, kdy před několika lety zemřel i její sedmiletý syn na leukémii.

Když se Anna osudný den dlouho nevracela, její rodina začala mít starosti. „Dozvěděli jsme se to až večer, když přijela policie,“ uvedl pro Deník.cz příbuzný David, jak se dozvěděli smutnou zprávu. "Je to strašná tragédie, nedá se to ani slovy popsat,“ uvedl synovec muže, se kterým Anna žila.

Annu popisuje jako velmi obětavou ženu, která neváhala každému pomoci. „Když jsme dělali hlouposti, vždy nás hlídala,“ zavzpomínal David. „Aniččina smrt nás hrozně zasáhla. Největší rána to byla pro jejího druhého syna a pro mého strýce, jejího přítele. Ten byl úplně v šoku, mluvil dokonce o sebevraždě. On i syn Aničky museli odsud pryč. Odjeli za její rodinou, navštíví i Aniččinu matku, která přežila svou dceru, což je hrozné,“ dodal.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy