Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tragický požár obchoďáku: Zemřelo nejméně 37 lidí včetně dětí! Skákali i z oken

Nedělní masivní požár obchodního centra na ruské Sibiři si vyžádal už 37 obětí. Mezi mrtvými jsou i děti, podle agentury TASS zřejmě 11. Dalších 70 lidí je pohřešováno.

Tragický požár obchodního střediska v sibiřském městě Kemerovo, které leží asi 3 tisíce kilometrů od Moskvy, si vyžádal už 37 obětí. Původní zprávy přitom hovořily o 5 zemřelých. Mezi uhořelými jsou i děti. Agentura TASS s odvoláním na hasiče informovala o 11 mrtvých dětech.

Příčinu požáru vyšetřuje policie. Zatím nikdo netuší, proč několikapodlažní nákupní budova tak masivně vzplála. Lidé ve snaze zachránit se od plamenů skákali i z oken.

Šíří se domněnky, že požár vznikl poté, co dítě v dětském koutku manipulovalo se zapalovačem. Jiné spekulace svádějí vinu na vadnou elektroinstalaci.

Dá se předpokládat, že obětí bude víc. Úřady pohřešují přes 70 lidí, rovněž mezi nimi jsou i děti. Ty si hrály v dětském koutku a po vypuknutí požáru, který vyvolal paniku, se po nich slehla zem.

Související články

Další články