Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Trpký osud Kevina ze Sám doma: Macaulay Culkinovi zemřely sestry, po jedné pojmenoval syna

Trpký osud Kevina ze Sám doma: Macaulay Culkinovi zemřely sestry, po jedné pojmenoval syna
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Těžké osudy

Macaulay Culkin (40) je názornou ukázkou toho, že sláva není všechno. Nesmrtelný Kevin ze Sám doma čelil jedné životní ráně za druhou. Jeho sestry tragicky zahynuly, před soudem stanul proti vlastním rodičům, kvůli lásce se dal na drogy... Dnes je z něj vzorný tatínek.

Těžký osud dětské hvězdy

Dětská hvězda Macaulay Culkin se narodil jako jeden z osmi sourozenců. Sláva herce semlela a filmový Kevin ze Sám doma tak proslul kromě roztomilých rolí chlapečka, kterého by chtěl mít každý doma, také svou závislostí na tvrdých drogách. Jenže tragický osud nepostihl jen jeho a těžko miláčka Ameriky za jeho osud vinit. Macaulay to totiž neměl v životě vůbec lehké. Dva z jeho sourozenců tragicky zemřeli, navíc v mladém věku. A to není zdaleka všechno.

Temná strana slávy

Macaulay byl prvním dítětem, které dostalo za účinkování na filmovém plátně v přepočtu necelých 22 milionů korun. Přesto už ve 14 letech ohlásil odchod do hereckého důchodu. Od slávy si chtěl dát pauzu hlavně kvůli rodičům, kteří si z něj udělali dojnou krávu. Chlapec, který se v pouhých 10 letech proslavil rolí Kevina ze Sám doma, se během čtyř let objevil celkem v deseti filmech. Tak ohromný zápřah nemohl vydržet dlouho.

Smutnou realitou zůstává, že Macaulay ze svých peněz nic moc neviděl. Jeho zákonní zástupci je rozhazovali, jak je napadlo, a synovi nedali ani na bonbony. Herce tak dohnala sláva až k soudu, před kterým stanul proti vlastní rodině. Už v osmnácti letech se rozhodl najít štěstí v manželském svazku s herečkou Jordan Lane Price. Ten se ale rozpadl.

Jak zemřely jeho sestry?

V roce 2000 se hercova třicetiletá sestra Jennifer předávkovala drogami. O osm let později zahynula i jeho devětadvacetiletá sestra Dakota. Tu v Irsku srazilo auto, když slézala z obrubníku. O tři roky později už Macauley lítal v drogách až po uši. K jeho totálnímu zhroucení přispěl i rozchod s herečkou Milou Kunis (37), která herce opustila kvůli své životní lásce Ashtonu Kutcherovi (43). "Byla jsem blbá," přiznala herečka s tím, že rozchod byl víc než ošklivý. A to hlavně její zásluhou.

Láska Brenda Song

Heroin, alkohol, marihuana, cigarety, tvrdé drogy a porucha příjmu potravy. Macaulay děsil fanoušky vyzáblými fotkami, které se sem tam podařily zachytit paparazziům. Připomínal spíš chodící trosku, bezdomovce! Co herce nakonec zachránilo? Možná to byla právě láska k další dětské hvězdě, Brendě Song (33). S krásnou herečkou se potkal na Tchaj-wanu. Brenda se proslavila hlavně svou rolí pyšné London v Disney seriálu Sladký život Zacka a Codyho. Po několika letech vztahu se jim narodil chlapec, který dostal jméno po Macaulayově zesnulé sestře Dakotě. Kruh se tak uzavřel a herce snad konečně čeká štěstí. "Drogy miluju," uvedl Macaulay, ale zároveň slíbil, že už se jich nikdy v životě nedotkne.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy