Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tragický konec záchrany zasypaného Josefa (†26): Hasiči ho vytáhli mrtvého

Zdroj: HZS JMK
konec nadějí
Po více než 50 hodinách zhasly rodině zasypaného Josefa P. (†26) z Břeclavska poslední naděje. Dobrovolného hasiče, který šel v sobotu vyčistit studnu, vytáhli v pondělí mrtvého.

Déle než dva dny trvala záchranná akce ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku. Mladý dobrovolný hasič Josef P. (†26) tam v sobotu spadl do studny a zavalila ho zemina. S jeho vyproštěním pomáhala speciální technika. Hasiči však postupem času přestávali věřit, že by mladíka vyprostili živého.

„Ve Velkých Pavlovicích pracujeme na záchraně muže ze studny. Stabilizujeme studnu a vedlejší sklep. Na místě je i speciální technika,“ informovali v sobotu odpoledne hasiči na Twitteru. Mladík vlezl do studny, kterou chtěl čistit. Při jejím vypuštění se však studna pravděpodobně znestabilnila a Josefa zavalila zemina.

Záchranáři zpočátku věřili, že mohl přežít ve vzduchové kapse, naděje na záchranu ale každou minutu klesaly a nyní už je jisté, že se nemýlili. Čištění studny na vlastní pěst se stalo mladému muži osudné. O smrti Josefa informovala TV Prima.

Související články

Další články