Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Tragický konec sourozenecké hádky: Bratr ubodal svého osmiletého sourozence!

Policie uzavřela celou oblast!
V neděli odpoledne zatarasila policie ulici na Opavsku. V domě přišel o život teprve osmiletý chlapec, kterého měl ubodat jeho starší nevlastní sourozenec. Podle informací TV Nova uvnitř bydlela rodina se třemi dětmi, z toho dvě byly adoptovány.

Případ se stal konkrétně v obci Budišov nad Budišovkou a vzhledem k nízkému věku oběti policie zatím nechce o případu informovat.

„Prověřujeme okolnosti zvlášť závažného zločinu vraždy, podezřelou osobu jsme zadrželi. Vzhledem k existenci zvlášť zranitelné oběti a aktuální legislativě detailní informace zveřejnit nelze,“ řekla pro iDnes.cz policejní mluvčí Gabriela Holčáková s tím, že policie zatím shromažďuje důkazy.

Zdravotnické jednotky vyjely na místo zhruba po 15. hodině, ale lékař na místě konstatoval smrt. Chlapec se stal obětí násilného činu a zraněním podlehl.

Podle informací TV Nova šlo o vyhrocenou sourozeneckou hádku mezi nevlastními bratry. Podezřelý je zadržen a policie celý případ vyšetřuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články