Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tragický konec prázdnin: V Chorvatsku se utopil mladík z Česka

Zdroj: www.croatia.hr
smrt čecha
Poslední prázdninové dny znamenají pro rodinu čtyřiadvacetilého mladíka, který zemřel ve čtvrtek v Chorvatsku, velkou tragédii. Podle informací Televize Nova se mladý Čech utopil u chorvatské vesnice Tribunj nedaleko Šibeniku.

Mladý Čech se měl utopit během své dovolené v Chorvatsku v obci Tribunj. K místním apartmánům a k pláži záchranáři vyjeli kolem půl osmé a snažili se mladíka zachránit. Bohužel marně. Na moře vyrazili i policisté.

„Můj kamarád plaval po pobřeží a uviděl, jak tam jezdí policejní loď. V osm hodin začali kolem našeho apartmánu jezdit policisté. Poté i sanitka,“ popsal svědek situaci portálu Tn.cz.

Na místo ale po 45 minutách dorazil pohřební vůz. Smrt mladého Čecha potvrdilo i ministerstvo zahraničí. „Bez dalších podrobností můžeme potvrdit úmrtí českého občana v chorvatské obci Tribunj,“ uvedla ředitelka tiskového odboru Zuzana Štíchová.

Tento případ je již druhým úmrtím Čecha v Chorvatsku za poslední týden. V pondělí kolem čtvrt na dvanáct na pláži Borik v chorvatském Zadaru zemřel pětasedmdesáti­letý Čech.

Související články

Další články