Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tragický konec prázdnin: V Chorvatsku se utopil mladík z Česka

smrt čecha
Poslední prázdninové dny znamenají pro rodinu čtyřiadvacetilého mladíka, který zemřel ve čtvrtek v Chorvatsku, velkou tragédii. Podle informací Televize Nova se mladý Čech utopil u chorvatské vesnice Tribunj nedaleko Šibeniku.

Mladý Čech se měl utopit během své dovolené v Chorvatsku v obci Tribunj. K místním apartmánům a k pláži záchranáři vyjeli kolem půl osmé a snažili se mladíka zachránit. Bohužel marně. Na moře vyrazili i policisté.

„Můj kamarád plaval po pobřeží a uviděl, jak tam jezdí policejní loď. V osm hodin začali kolem našeho apartmánu jezdit policisté. Poté i sanitka,“ popsal svědek situaci portálu Tn.cz.

Na místo ale po 45 minutách dorazil pohřební vůz. Smrt mladého Čecha potvrdilo i ministerstvo zahraničí. „Bez dalších podrobností můžeme potvrdit úmrtí českého občana v chorvatské obci Tribunj,“ uvedla ředitelka tiskového odboru Zuzana Štíchová.

Tento případ je již druhým úmrtím Čecha v Chorvatsku za poslední týden. V pondělí kolem čtvrt na dvanáct na pláži Borik v chorvatském Zadaru zemřel pětasedmdesáti­letý Čech.

Mohlo by vás zajímat

Další články