Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tragický konec pátrání po Tomášovi (15) z Brna se dotkl i Evy Burešové. Srdce bolí, napsala

Eva Salvatore Burešová zareagovala na smutnou zprávu o nálezu těla pohřešovaného Tomáš P. z Brna.
Zdroj: Se souhlasem Evy Burešové, Policie ČR, koláž eXtra.cz
Vzpomínka

Tragická událost, kdy se po skoro třech týdnech našlo tělo patnáctiletého Tomáš P. z Brna, se dotkla i známých lidí českého showbyznysu. Mezi takovými byla i herečka a zpěvačka Eva Salvatore Burešová, která na instagram stories přidala chlapcovu fotografii se srdceryvným popiskem. 

Eva Salvatore Burešová (27) zareagovala na smutnou událost související s nálezem těla pohřešovaného patnáctiletého Tomáše P. z Brna. „Srdce bolí, tolik jsem doufala,” napsala srdceryvně do instagramového stories.

Ve středu 5. května se potvrdil nejhorší možný scénář. Tři týdny pohřešovaný mladík z Brna byl nalezen v řece Svratce. Nejdříve si bezvládného těla plavajícího po hladině všiml v úterý veslař, který následně zkontaktoval policii. Ta dalšího dne potvrdila, že se bohužel jedná o patnáctiletého Tomáše P.

„Identifikační úkony potvrdily, že ve středu odpoledne na hladině řeky Svratky ve Veslařské ulici vodákem nalezené tělo patří pohřešovanému patnáctiletému mladíkovi. Kriminalisté na případu nadále pracují. Budou především hledat odpověď, za jakých okolností se mladík dostal do vody. Zatímní vyšetřování napovídá tomu, že mladík zemřel bez cizího zavinění,“ informuje policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy