Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tragický konec pátrání: Marie a Přemysl jsou zřejmě po smrti, policie zadržela dva mladíky

Strašné
Minulý týden jsme vás informovali o pohřešovaném páru z Prahy. V pondělí policie oznámila, že Marie Drašnarová a Přemysl Herzán jsou zřejmě po smrti. Poté, co bylo jejich auto nalezeno v Maďarsku, policie ve středu zadržela dva mladíky. Jeden byl obviněn z vraždy a druhý z podvodu.

Už od července policisté pátrali po partnerském páru z Prahy. Marie Drašnarová a Přemysl Herzán měli začátkem června odjet ve stříbrném voze Renault na Moravu, když se ale neozývali příbuzným, rodina pohřešování nahlásila. Minulý týden bylo jejich vozidlo nalezeno v maďarském městě Ostřihom. „Vozidlo nemělo žádné registrační značky a jeho vnitřní prostory byly polity neznámou chemickou látkou. Ve vozidle se nenacházely žádné osobní věci pohřešovaných,“ uvedla mluvčí policie Eva Kropáčová.

Bohužel nejhorší předtuchy policistů se vyplnily, protože v pondělí bylo oznámeno, že partnerský pár je zřejmě po smrti. Podle šéfa pražské mordparty Josefa Mareše těla dvou Čechů prozatím nalezena nebyla. Nicméně v pražských Nových Butovicích byli ve středu zadrženi dva čtyřiadvacetiletí mladíci.

„Čtyřiadvacetiletý muž je podezřelý z vraždy, druhý z podvodu. Účelem podvodného jednání bylo získání majetkového prospěchu,“ uvedl pro TN.cz Mareš s tím, že muž obviněný z vraždy skončil ve vazbě.

Policie se začala zajímat o mladíky po domovní prohlídce pohřešovaného páru. V místě jejich bydliště nalezli důkazy o tom, že jeden z mladíků pár viděl naposledy. Ihned tedy začali mladíky odposlouchávat a mladíci se tak prozradili, protože o pohřešovaném páru mluvili. Podle policie to mladíci udělali kvůli tomu, že chtěli získat nemovitost, která se pohybuje v hodnotě desítek milionů korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články