Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tragický konec modelky Sam Ramplin (†47): Po smrti syna (†17) se ve svém domě oběsila!

Bývalá modelka Sam Ramplin byla nalezena oběšená ve svém bytě ve Španělsku.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Smrt modelky

Bývalá glamour modelka Sam Ramplin (†47) byla nalezena mrtvá ve svém bytě ve Španělsku. Stalo se to osmnáct měsíců poté, co při dopravní nehodě tragicky zahynul její sedmnáctiletý syn Denny. Sam po jeho smrti dlouho říkala, že svého syna uvidí velmi brzy. 

Syn bývalé modelky Sam Ramplin (†47) zemřel tragicky při nehodě na motorce v dubnu 2019. Jeho smrt ji velmi zasáhla a od té doby hodně pila a říkala, že svého syna brzy shledá. Nakonec se rozhodla ve svém bytě v Malaze v lednu tohoto roku oběsit. O její smrti se však začalo mluvit až nyní.

Sam původně pocházela z Essexu v Británii, ale po Dennyho smrti se přestěhovala do Malagy ve Španělsku. Byla modelkou, televizní moderátorkou a celebritou, která byla v minulosti spojována i s americkým hercem Michaelem Keatonem, s nímž měla mít románek. Sam měla kromě syna také sedmadvacetiletou dceru.

Byla skvělou matkou

Její sestra Michelle Thompson podle webu The Sun uvedla, že Sam byla skvělou matkou. „Tragédie zasáhla celou naši rodinu opravdu špatně. Sam měla velmi barevný život. Byla půvabnou modelkou a pracovala v televizi. Ve své kariéře zažila spoustu vzestupů a pádů,” řekla sestra.

„I když byla zábavná a milující, nastaly pro ni temné časy, které ji velmi semlely. Její zármutek byl obrovský. Pila hodně alkoholu,” doplnila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy