Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tragický konec: Mladík (†22) z Brněnska byl několik dní nezvěstný, našli ho mrtvého

Policie pátrala po chlapci, který měl zmizet z obce u Brna, pátrání bohužel skončilo tragicky.
Zdroj: Profimedia, Policie ČR, koláž eXtra.cz
Smutný konec

Brněnští policisté od neděle pátrali po 22letém mladíkovi. Ten se nevrátil z práce domů a ani o sobě nedal nikomu vědět, což pro něj bylo neobvyklé. Do pátrání se zapojila nejen rodina a přátelé, ale také široká veřejnost a některé celebrity.

Rodina i přátelé do posledních chvil doufali, že chlapce naleznou, ale nakonec přišlo to nejhorší. Dvaadvacetiletý mladík z Brněnska byl nalezen mrtvý. Policie po něm pátrala od neděle, kdy se po práci, která končila v pět hodin odpoledne, nevrátil domů. To bylo u něj velmi neobvyklé, a proto rodina jeho zmizení nahlásila.

O mladíkovi z obce nedaleko Brna od té doby nikdo neslyšel a rodina i přátelé se rozhodli ho hledat. Dotyčný se po práci z nezjištěných důvodů nevrátil domů. Nikomu o sobě nepodal žádnou zprávu,” informoval policejní mluvčí Petr Vala. Prarodičům chlapec jen oznámil, že jde ke kamarádovi, ten o něm ale nic nevěděl. Když hocha našli mrtvého, policejní mluvčí Petr Vala poděkoval veřejnosti za pomoc s pátráním, odmítl ale poskytnout k případu bližší informace.

Připojila se i veřejnost

V souvislosti s tímto zmizením začala celá republika i osobnosti sdílet fotografii dvaadvacetiletého Jana F., který měl zmizet ze Zbýšova u Brna. Přidala se i herečka a zpěvačka Eva Salvatore Burešová, která jeho fotografii i s popisem sdílela prostřednictvím Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy