Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Tragický Hruška, zadumaný Roden v džínech a rudá Kanócz: Móda z Tancuj, Matyldo

Móda z premiéry filmu Tancuj, Matyldo.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 12 fotografií
Módní policie

Očekávaný snímek Tancuj, Matyldo si odbyl svou premiéru v multikině Cinema City Slovanský dům. Akci si samozřejmě nemohl nechat ujít hlavní představitel Karel Roden, dále přišli také Regina Rázlová, Antonio Šoposki a půvabná Zuzana Kanócz, kterou si čeští diváci mohou pamatovat z filmu Román pro ženy, kde hrála mladou Lauru. Jak se hvězdy na událost oblékly, na to se podívejte v galerii.

Na premiéře filmu Tancuj, Matyldo v multikině Slovanský dům jednoznačně zazářila slovenská herečka maďarské národnosti Zuzana Kanócz (44). Ta se do povědomí veřejnosti dostala hlavně snímkem Román pro ženy z roku 2005, kde si zahrála hlavní postavu Lauru.

Kanócz na sobě měla červenou vestičku, dlouhé společenské kalhoty taktéž v rudé a stejně barevné sako. Vlasy si svázala do culíku, přidala jemnou rtěnku a vypadala opravdu skvěle, žensky a sofistikovaně. K outfitu si pak ještě dala černé boty a černou kabelku, což ničemu neuškodilo.

Trapas Ládi Hrušky

Kdo se na to naopak vykašlal, to byl herec Karel Roden (61). Ten si na premiéru snímku, v němž hraje hlavní roli, vzal džíny, triko, hnědou semišovou bundu a semišové boty. Do hospody takto ano, ale na slavnostní premiéru rozhodně ne. Jeho chvílemi zamyšlený výraz také budil dojem, jako kdyby se sám sebe ptal, co na té premiéře vlastně dělá.

Outfit nevychytal ani kuchař Láďa Hruška (45), který byl dokonce oblečen ještě hůře než Roden. Hruška si totiž na premiéru vzal taktéž džíny, k nimž oblékl sportovní obuv, košili, neelegantní sako, kšiltovku s rovným kšiltem (ano, čtete správně) a v ruce ještě třímal péřovou bundu. Na jeho oděv se ani nedá nic říct, snad jen, že to byla naprostá tragédie a Roden oproti němu vlastně vypadá jako ten největší elegán.

Na outfity celebrit z premiéry, kde nechyběla redakce eXtra.cz, se podívejte v galerii.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy