Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tragická událost v centru Plzně: Muž se utopil v řece, incidentu přihlíželi svědci

Tragická událost v centru Plzně: Muž se utopil v řece, incidentu přihlíželi svědci
Zdroj: wikipedia.org
Tragédie
V úterý odpoledne se v Plzni odehrála tragická událost, která si vyžádala jeden lidský život. V řece Radbuze na Anglickém nábřeží se utopil muž před zraky několika lidí. Mrtvé tělo našli hasiči s policisty až po více než hodinovém pátrání.

Dnes odpoledne kolem půl šesté spatřilo několik lidí topícího se člověka v řece Radbuze na Anglickém nábřeží nedaleko jezu u Korandova sboru. O tragédii, která se odehrála v centru Plzně, informoval server Krimi Plzeň.

Muže našli bez známek života

K místu ihned po ohlášení vyráželo několik nejbližších hlídek policie. Následně na místo dorazili také hasiči se čluny. Hasiči na člunech prohledávali válec jezu a následně na místo vyjížděli i potápěči. Bohužel po více než hodinovém pátrání bylo nalezeno už jen mrtvé tělo muže středního věku. Lékařovi na místě nezbývalo nic jiného, než konstatovat smrt.

Případ nyní vyšetřují kriminalisté. K ohledání těla byl povolán koroner.

Děsivá svědectví

Celému tragickému incidentu přihlíželi svědci. Několik z nich uvedlo, že se muž s batohem měl nejdříve procházet mělkou částí koryta řeky nad Wilsonovým mostem. Jiní svědci pak vypověděli, že muž měl přejít po břehu nad jez, kde byl později policisty nalezen batoh. Někteří svědci dokonce viděli tělo muže padat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy