Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tragická událost na Slovensku: Sedmiletá dívka vypadla z okna nemocnice, bohužel nepřežila

Tragická událost na Slovensku: Sedmiletá dívka vypadla z okna nemocnice, bohužel nepřežila
Zdroj: archiv Nemocnica Poprad
Tragédie
Celým Slovenskem nyní otřásá strašlivá tragédie, kdy teprve sedmiletá dívka vypadla z okna nemocnice v Popradu. Pád z osmého patra dítě bohužel nepřežilo. Případem se zabývá policie.

Ohromné neštěstí se odehrálo v nemocnici v Popradu na Slovensku. Sedmiletá dívka tam vypadla z okna v osmém patře. V důsledku pádu dívenka bohužel zemřela.

Proč dívka z okna vypadla, je předmětem vyšetřování. Mluvčí policie Igor Pavlik uvedl, že na místě stále probíhá vyšetřování, kvůli čemuž policie nebude sdělovat bližší informace o případu.

Pro tvnoviny.sk promluvil otec zesnulé dívenky. Řekl, že v nemocnici byla hospitalizovaná pouze na jeden den. Dívenku totiž trápily dýchací problémy. "Údajně se měla vyklonit z okna a vypadnout," řekl zdrcený otec.

Rodině vyjádřila soustrast jménem celé nemocnice mluvčí nemocnice Sylvia Galajda. "Je nám to nesmírně líto. Vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině i příbuzným. Nevíme, jak mohlo k nehodě dojít, jelikož okna na dětském oddělení jsou proti vyskočení zabezpečená už několik let," uvedla Galajda.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy