Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tragická srážka vlaku s autem u Plzně: Nikdo nepřežil!

Tragédie si vyžádala tři životy.
Zdroj: Profimedia.cz
Na přejezdu ve Vejrpnicích nedaleko Plzně se dnes ráno srazilo auto s vlakem. O život kvůli tragické nehodě přišli dva muži a jedna žena, tedy všichni, kteří seděli v autě!

Provoz na trati Plzeň – Domažlice byl po tragické nehodě okamžitě přerušen. Nehodu již potvrdila i krajská policejní mluvčí Dagmar Brožová.

„Ke srážce osobního vozu značky Volkswagen s vlakem došlo na přejezdu na železniční trati Plzeň – Domažlice,“ uvedla Brožová pro iDnes.cz.

V autě seděli tři lidé – dva muži a jedna žena. Dvojice lidí zemřela ihned po nehodě na místě, třetí pak krátce po příjezdu záchranářů, a to i přes jejich velkou snahu. Cestující ve vlaku naštěstí vyvázli bez zranění.

Celou nehodu popsala mluvčí hasičů. "Osobní vlak jel z Domažlic ve směru na Plzeň. Ke střetu s autem došlo na křižovatce železniční trati s ulicí Tyršovou před nádražím. V silách strojvedoucího nebylo, aby vlak na krátkou vzdálenost zastavil. Setrvačností auto tlačil před sebou ještě asi 150 metrů,“ vysvětlila, že střetu opravdu nešlo zamezit.

Související články

Další články