Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Náhlá smrt zpěváka Maxim Turbulenc. Daniel Vali odešel nečekaně v pouhých 53 letech, zradilo ho srdce

Daniel Vali zemřel v 53 letech.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 16 fotografií
úmrtí

Fanoušci hudebního uskupení Maxim Turbulenc truchlí. Ve věku pouhých 53 let navždy odešel zpěvák Daniel Vali. Hudebníkovi bylo pouhých 53 let. Jak píše web CNN Prima News, jeho úmrtí bylo velmi nečekané. Daniel byl plný elánu a nic nenasvědčovalo tomu, že by měl zdravotní problémy. Příčinou smrti je pravděpodobně infarkt. 

Hudební svět zasáhla smutná zpráva. Ve věku pouhých 53 let zemřel zpěvák oblíbené skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali. Jak uvádí web CNN Prima News, příčinou úmrtí byl pravděpodobně infarkt. Hudebník byl na večeři se svými přáteli, kde náhle zkolaboval. Záchranáři už mu nedokázali pomoci.


"Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu věřit tomu, co se stalo,“ řekl pro CNN Prima News jeho kolega z oblíbené hudební sestavy Tomáš Báča alias Timi. "Daniel zemřel náhle a nečekaně. Byl na večeři s přáteli, mezi nimiž byl i bubeník skupiny Divokej Bill," vypráví jeho kolega.

Lékaři se pokoušeli Daniela hodinu oživovat

Nic nenasvědčovalo tomu, že by Daniel měl mít zdravotní problémy. Na setkání s přáteli se náramně bavil. Vali měl ostatním u stolu vyprávět vtipy a užívat si příjemný večer. Najednou však zkolaboval a sesul se k zemi. Navzdory včasnému zásahu záchranné služby lékaři už nezmohli nic. Oživovali ho téměř hodinu. "Dan bude strašně moc chybět. Byl to úžasný kluk, super člověk. Rád rozdával radost, uměl skvěle bavit ostatní,“ dodal Tomáš Báča. Příčinou úmrtí byl zřejmě infarkt.


Daniel Vali žil sám. Se svou manželkou Ivetou, s níž měl dvě děti, se před lety rozvedl. Během života nasekal obrovské dluhy, jak uvádí deník Blesk. Peníze dlužil zdravotní pojišťovně i fyzickým osobám. Výše dluhu přesahovala milion korun. "Já to řeším. Dostal jsem se do nějaké situace a řeším to. Je to ale moje soukromá věc," uvedl tehdy.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy