Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tragická smrt tří členů rodiny z Příbramska: Obřad byl tichý, Radečka (†9) pohřbili v bílé rakvi

Tragická smrt tří členů rodiny z Příbramska: Obřad byl tichý, Radečka (†9) pohřbili v bílé rakvi
Zdroj:
+ Další 4 fotografie
neštěstí
K otřesné nehodě došlo v druhé polovině července ve Lhotě u Příbrami. Tři členové rodiny zemřeli, když pracovali s čerpadlem v tamním rybníku. Babička Vlasta svého manžela Radka (†56), syna Martina (†33) a vnuka Radečka (†9) našla mrtvé a v pátek se konal jejich pohřeb.

V kapli sv. Kříže na hřbitově v Příbrami proběhl v pátek dopoledne krátký smuteční obřad uspořádaný pro zesnulého Radka K., Martina M. a malého Radečka. Devítiletý chlapec byl pohřben v bílé rakvi. "Ach, bílá rakev, to je ten klouček," smutnila podle Blesku žena, která se přišla rozloučit.

Tichý smuteční obřad

Obřad proběhl v tichosti. Na jeho začátku zazněla jen jedna věta z úst smutečního řečníka. "Sešli jsme se zde, abychom dali poslední sbohem Radečkovi, Martinovi a Radkovi," prohlásil a spustila se hudba. V kapli zněla například píseň Srdce nehasnou, kterou nazpíval již zesnulý Karel Gott se svou dcerou Charlotte. Pak byl podle Blesku slyšet hlavně pláč.

Po kratším obřadu vynesli zaměstnanci pohřební služby všechny tři rakve před kapli. Na smutečním průvodu museli naprosto zničenou Vlastu K., která své milované našla už po smrti, smuteční hosté podpírat. Všichni nakonec propukli v pláč, když rakve klesaly do rodinného hrobu.

Na rybníku došlo k tragické nehodě

Ve Lhotě u Příbrami byla v tamním rybníku Václav nalezena tři mrtvá těla. Otec Radek šel nejspíš zkontrolovat ponorné čerpadlo, které nefungovalo. Když však vešel do vody, čerpadlo začalo probíjet. Následně mu na pomoc přispěchal syn Martin a nakonec i vnuk Radeček. Bohužel to mělo tragickou dohru a všichni tři zemřeli. "S hlubokou ranou v srdci bych vám chtěla oznámit, že nás včera navždy opustili moji milovaní manžel Radek, syn Martin a vnouček Radeček. V našich srdcích zůstanete na věky. Budete nám moc chybět," napsala zničená Vlasta vzkaz do nebe.

Související články

Další články