Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tragická smrt sportovce Tondy (†21): Srazil ho vlak, prý se ho snažil předběhnout

+ Další 4 fotografie
Smrt na kolejích
Český sportovní svět se vyrovnává s obrovskou ztrátou. Známého extrémního běžce Antonína S. (†21) srazil ve středočeských Všenorech rychlík. Policisté vyloučili cizí zavinění a pracují s tím, že se mohlo jednat o sebevraždu. Přátelé se ale shodují: Tonda se zabít určitě nechtěl!

Rychlík jedoucí z Prahy do Mnichova minulé úterý srazil extrémního běžce Antonína S. (†21). Tragédie se stala ve Všenorech u Prahy, nadějný sportovec zraněním na místě podlehl.

Policisté neštěstí vyšetřují a nejpravděpodobnější teorií má být sebevražda. Kamarádi ale nevěří, že by si chtěl Tonda vzít život. Prý byl do sportu tak zapálený, že se mohl snažit vlak předběhnout. „Vůbec by nás nepřekvapilo, že chtěl ten vlak předběhnout,“ píší na Facebooku.

„Vždyť byl ještě minulý víkend na závodech. Nebyl běhat se sluchátky? Třeba chtěl jen přeběhnout. Člověk prostě hledá nějaké vysvětlení, protože sebevražda se prostě těžko přijímá,“ dodala Jitka, která je rovněž přesvědčená, že spíš než o sebevraždu se jedná o nešťastnou nehodu.

Tonda v Česku patřil ve skyrunningu k nejlepším. Při tomto horském běhu se musí překonat přinejmenším nadmořská výška 2000 metrů. Stoupání pak dosahuje alespoň 30 procent, náročnost není vyšší než II. stupeň horolezecké klasifikace obtížnosti.

Není pochyb, že sportovci přišli o zástupce, který mohl ještě pořádně zazářit.

Mohlo by vás zajímat

Další články