Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tragická smrt režiséra Milana Vorlíčka (†47): Rodina zveřejnila parte a TAJEMNÝ citát!

Smutné rozloučení!
Zdroj: archiv
Milan Vorlíček zemřel v pouhých sedmačtyřiceti letech v nemocnici po čtyřdenním boji o život. Neštěstí se stalo 2. března, kdy šel Milan spolu se svým kamarádem k přírodnímu jezírku v lomu na Hádech. Zbožňoval totiž otužování a to se mu také stalo osudným. Skočil do jezírka, aby si zaplaval, potopil se, ale už bohužel nevyplaval. Rodina zesnulého zveřejnila parte s velmi tajemným a dojemným citátem!

Režisér Milan Vorlíček zemřel po čtyřech dnech v nemocnici 6. března. Stalo se tak poté, co se šel otužovat s kamarádem do brněnského lomu Hády a zůstal uvězněný pod dvaceticentime­trovou vrstvou ledu. Záchranářům trvalo téměř půl hodiny, než tělo Vorlíčka objevili a odvezli ho ve vážném stavu do nemocnice.

Parte Milana Vorlíčka je velmi dojemné. Je na něm vyobrazen sám zesnulý pouze v plavkách, a to zřejmě proto, že miloval právě plavání a otužování. V pozadí je vyobrazen orel, který má představovat režisérovu přezdívku.

„Do teplých krajin odletí 14. 3. ve 12 hodin,“ oznámila rodina datum a čas pohřbu, který se bude konat na prknech Městského divadla v Brně. Na konci parte se píše: „Za celou rodinu Juanita,“ což je s největší pravděpodobností přezdívka Milanovy přítelkyně Jany, která také parte zveřejnila na Facebooku.

Nejbližší kamarádi Vorlíčka byli také potěšeni z citátu „Aj ten váš Kristus", kterým oznámení končí. Smrt oblíbeného režiséra byla pro všechny velkou ránou.

Související články

Další články