Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tragická smrt pod koly auta: Otec přejel hlavu své novorozené dceři (†7 týdnů)

Nezodpovědné chování rodičů stálo život malou holčičku.
Zdroj: facebook.com
Sedmitýdenní Amirah tragicky zahynula kvůli svým rodičům Majidovi Achtarovi (29) a Jessice Crocquet (21), kteří se začali v luxusním BMW hádat. Jejich malá dcera nebyla připoutaná a vypadla z autosedačky přímo pod kola. Holčička utrpěla vážné zranění hlavy a zemřela.

Rodiče Majid a Jessica z Bedfordshire z Anglie se chovali hodně nezodpovědně. Sice své malé dceři nechtěli záměrně ublížit, ale byli natolik neopatrní, že se stala obrovská tragédie. Když se začali v BMW hádat, nevšimli si, že holčička vypadla z autosedačky přímo pod kolo auta. Matka zřejmě pořádně nezabouchla dveře od vozidla. Miminko utrpělo závažná poranění hlavy a po převozu do nemocnice zemřelo. Na případ upozornil portál Dailymail.

„Majid a Jessica se přeli kvůli koncertu, na který chtěl Majid odejít ten večer, kdy Amirah zemřela,“ řekla vyšetřovatelka Elizabeth Morris. „Jessica zjistila v jeho telefonu, že si vybíral hotelový pokoj. Během hádky jí Majid řekl, že odchází, a sbalil si tašku,“ dodala.

Rozhodl se, že odjede pryč, a když nasedal do svého luxusního BMW, vyběhla za ním ještě Jessica s malou Amirah v autosedačce. „Jessica vyběhla ven a začala bušit do okýnka auta,“ řekla svědkyně.

Jessica u soudu vypověděla, že položila svoji dceru na bezpečné místo, a tak nechápe, jak se mohlo stát, že skončila pod koly auta. „Její smrt je výsledkem tragické shody náhod,“ uzavřela vyšetřovatelka Elizabeth Morris.

Majid byl odsouzen ke čtyřem letům a osmi měsícům vězení za držení kokainu s úmyslem prodeje. Jessica byla podmínečně odsouzena za stejný čin.

Krkavčích rodičů je mnohem víc. Matka si 9 dní užívala sexu s milencem. Její dítě (†2) doma zemřelo hlady, druhé čekalo vedle mrtvolky bratříčka na pomoc – psali jsme ZDE.

Související články

Další články