Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tragická smrt mladého fotbalisty (†20): Napsal několik dopisů na rozloučenou a oběsil se

Zdroj: Instagram
deprese
Až po několika měsících se svět dozvěděl o nešťastné události. Mladý fotbalový talent Joel Darlington v březnu ve svých 20 letech spáchal sebevraždu. Jeho smrt byla dlouho utajovaná. Jeho matka nyní vydala prohlášení, v němž hovoří nejen o jeho kariéře, ale i o tom, co ho k hrůznému činu přivedlo. Joela nalezli oběšeného v jeho pokoji, vedle něj pak bylo hned několik dopisů na rozloučenou.

Mladý fotbalista Joel Darlington před sebou měl zářnou budoucnost. Talentovaný mladík oblékal dres Walesu a měl šanci reprezentovat Manchester United. Začalo ho ale trápit zdraví, nejdříve zlomená ruka a následně i silné bolesti zad, se kterými mu lékaři nedokázali pomoct a které zapříčinily, že musel přestat hrát. Poté upadl do depresí.

Joelova matka Dawn Davies vypověděla, že se její syn fotbalu věnoval od dětství a sport byl důležitou součástí jeho života. Poté, co se u něj objevily silné bolesti zad, musel s hraním fotbalu přestat. Lékaři mu nedokázali pomoct a ani jiné léčebné metody nezabíraly. To vedlo k depresím, kvůli kterým Joel odešel z vysoké školy a přestal se objevovat ve společnosti.

Ačkoliv Joelovi jeho milovaný sport chyběl, nikdo netušil, co se chystá udělat. Ještě den před sebevraždou mluvil se svým otcem o tom, jaké má plány do budoucnosti. Dalšího dne ho jeho bratr nalezl oběšeného, obklopeného několika dopisy na rozloučenou. Darlington zemřel už v březnu, o jeho smrti se však nehovořilo.

Související články

Další články