Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tragická smrt mladé herečky: Laurel bylo pouhých třináct let

Zdroj: youtube
+ Další 2 fotografie
Neštěstí
Herečka Laurel Griggs zemřela v pouhých třinácti letech. Broadwayská hvězda odešla do hereckého nebe v důsledku masivního astmatického záchvatu. Mladičká dívka se objevila na jevišti například po boku slavné herečky Scarlett Johansson (34).

Laurel Griggs byla hvězdou Broadwaye. Už od pouhých šesti let stála na divadelních prknech a zahrála si například v představení Kočka na rozpálené plechové střeše. Společně s ní tam vystupovala i hvězda Marvelovek Scarlett Johansson Ve hře se po jejich boku objevil i Ciarin Hinds a Benjamin Walker.

Mladičká herečka byla obsazena i do muzikálu nesoucí název Once, kde ztvárnila postavu Ivanky a hrála ji po dobu 17 měsíců. Muzikál Once vznikl na podnět stejnojmenného filmu, který získal Oscara za hudbu složenou irským hudebníkem Glenem Hansardem a českou pianistkou a zpěvačkou Markétou Irglovou

Kromě divadla se Laurel věnovala převážně reklamám a hlasovým přenosům. Laurel zazářila i na filmových plátnech. Zahrála si v romantickém dramatu Café Society, kde mimo jiné hrála například Kristen Stewart (29) nebo Blake Lively

Talentovaná Laurel měla skvěle našlápnutou kariéru. Bohužel ji 5. listopadu postihl fatální astmatický záchvat, který se jí stal osudným. S třináctiletou dívenkou se rodina a ti nejbližší měli možnost rozloučit 8. listopadu.

Související články

Další články