Čekali dvojčata a těšili se na život strávený ve čtyřech. Jenže přišla velká životní rána. Manželka hokejového reprezentanta Simona při porodu zemřela a její dvojčátka bojují v inkubátoru o život. Podle informací Nového času ale byla Simona hospitalizovaná v nemocnici v Bánské Bystrici už před dvěma týdny. Důvodem byla prasklá cévka, která jí způsobila krvácení do mozku.

„Ona měla už zdravotní problémy v minulosti, ještě jako dítě. A zhruba před dvěma týdny dostala mozkovou příhodu. Byla v nemocnici a všichni doufali, že to dobře dopadne,“ řekl nejmenovaný zdroj Novému Času. Její stav se podařilo stabilizovat a začala dokonce i sama dýchat. Rodina věřila, že se Simona uzdraví a vše bude jako dřív.

Jenže její stav se začal zhoršovat. Simona opět začala silně krvácet do mozku, ale na jiném místě. Příčinou mělo být aneurizma, které se jí nakonec stalo osudným. Lékaři tak museli hned provést akutní císařský řez, aby zachránili nenarozené děti. Simona to ale nezvládla a v pondělí zemřela. Jejímu manželovi teď jeho lásku budou připomínat jejich společná dvojčata.