Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tragická smrt Kobeho Bryanta: LeBron James se rozplakal nad strašnou ztrátou

Tragická smrt Kobeho Bryanta: LeBron James se rozplakal nad strašnou ztrátou
Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Neštěstí
Včera zasáhla svět smutná zpráva o odchodu basketbalové legendy. Kobe Bryant zemřel při tragické nehodě vrtulníku. Společně s ním tam zahynulo dalších osm lidí. Nad velkou ztrátou truchlí přátelé, rodina, ale i kolegové, jako třeba LeBron James.

V neděli se po všech médiích světa rozšířila zpráva o tragickém odchodu hvězdy basketbalu Kobeho Bryanta Jednačtyřicetiletý sportovec zahynul při nehodě, kdy havaroval jeho soukromý vrtulník. Na palubě společně s ním bylo dalších osm osob. Úřady potvrdily, že celkem zemřelo 9 lidí.

Všichni jsou v slzách

Kobe Bryant byl nejen miláčkem publika, ale byl velmi oblíbený i u svých protihráčů. Když se LeBron James, který hraje za LA Lakers, dozvěděl o smrti kamaráda, zůstal v slzách. S Bryantem si byli velmi blízcí a Jamesovi zůstaly oči pro pláč.

Velkou poctu Bryantovi složili i na prestižních cenách Grammy 2020 V průběhu celého večera se na něj vzpomínalo. Nejprve mu věnovala Alicia Keys úvodní řeč a pak na jeho počest zazpívala zpěvačka Lizzo

Tragická nehoda

K leteckému neštěstí vrtulníku basketbalové hvězdy došlo v neděli u města Calabasas. Ve vrtulníku bylo přítomno celkem devět osob včetně Kobeovy třináctileté dcery Gigi. Všichni společně mířili na zápas do Thousand Oaks, sídla sportovního centra Mamba Academy.

Mezi oběťmi je i basketbalová trenérka Christina Mauser. Vyšetřování nehody může trvat až několik měsíců.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy