Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tragická smrt Jakuba Zedníčka (†27) zasáhla známé osobnosti: Dojemné vzkazy hvězd!

Zdroj: archiv/profimedia
+ Dalších 19 fotografií
První minuty roku 2018 se staly pro Jakuba Zedníčka (†27) osudnými. Synovec známějšího herce Pavla Zedníčka (68) tragicky zahynul při nehodě na dálnici D1. Známé osobnosti napsaly dojemné vzkazy na sociální sítě a na Jakuba vzpomínají jen v dobrém.

Rodina, fanoušci a známé osobnosti jsou v slzách. Brněnský herec zdejšího městského divadla Jakub Zedníček zemřel v pondělních ranních hodinách při ošklivé autonehodě. Diváci si jej pamatují díky účinkování v televizním pořadu Kurňa, co to je?, ale také díky přízni se známějším Pavlem Zedníčkem.

Slavné osobnosti a kolegy talentovaného herce zasáhla zpráva o jeho smrti a píší dojemné vzkazy na sociální sítě. Monika Absolonová napsala: "Tak sem vyprala, poklidila a konečně si sedla. S tím, že kouknu, co je nového. A je to jako když mě někdo praštil. Zemřel Kuba Zedníček, mladý, milý a talentovaný herec a tatínek. Potkali jsme se na Mary Poppins i v televizi. Je mi to strašně líto. Upřímnou soustrast jeho dceři, partnerce a rodině i všem kolegům v Brně. Takové věci se nemají dít. Dávejte na sebe pozor."

Také se krátce vyjádřila Linda Finková: "To mě moc mrzí." Přidal se i herec Lukáš Hejlík, který na sociální sítě napsal: "Kuba byl pytel energie. Osud k němu byl strašně krutý. Za celý LiStOVáNí na něj vzpomínáme a nezapomeneme!"

Více informací o tragické nehodě naleznete zde

Související články

Další články