Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tragická smrt Jakuba Zedníčka (†27) objasněna? Tohle ho prý stálo život!

Zdroj: archiv Jakuba Zedníčka
+ Dalších 22 fotografií
Zdrcující pravda
Za bezmála tři měsíce to bude rok, co tragicky vyhasl život talentovaného herce Jakuba Zedníčka (†27). Synovec slavnějšího Pavla Zedníčka (68) zahynul při autonehodě na dálnici, když na Nový rok pospíchal za svou milovanou přítelkyni Lenkou Janíkovou. Dosud není jasné, proč se Zedníček po havárce postavil před jedoucí auta.

Rodina Jakuba Zedníčka na první minuty tohoto roku nikdy nezapomene. Herec z brněnského městského divadla tragicky zahynul při autonehodě na dálnici D1. Doposud se neví, proč šel po havárce do vozovky, kudy projížděla vozidla vysokou rychlostí.

Se svou verzí přišel Jan Čenský (57), který je dobrým přítelem Jakubova strýce Pavla Zedníčka. Podle něj to byl šok, který Zedníčka zavedl před jedoucí auta.

„Vypadli jsme s bratrem z auta a já začal okamžitě utíkat. Stalo se to u Štěchovic. Pelášil jsem po poli k Berounce jako zajíc. Naprosto chápu, proč Jakub Zedníček, synovec od Čmani, přelézal po bouračce na dálnici D1 svodidla tak fatálně, že ho srazilo projíždějící auto: byl v šoku a chtěl utéct z místa neštěstí, což ho stálo život. Byl hrozně hodný kluk a nesmírně talentovaný mim,“ řekl Čenský časopisu Instinkt.

Kromě mnoha rolí v Městském divadle Brno byl Zedníček i zdatným sportovcem. S dlouholetou přítelkyní Lenkou Janíkovou vychovával malou dcerku Mayu, která si kvůli útlému věku tatínka možná nebude nikdy pamatovat.

Stál za tragédií alkohol? O tom si víc přečtěte tady!

Související články

Další články