Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Tragická smrt hokejového rozhodčího: Zemřel v den narozenin své těhotné přítelkyně!

Lainka zemřel kvůli úderu pukem.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Obrovská tragédie otřásla českým hokejem. Na následky úderu pukem totiž zemřel rozhodčí Pavel Lainka, a to ve věku pouhých čtyřiadvaceti let. Ještě smutnější je celý příběh proto, že smrt přišla v den narozenin jeho těhotné přítelkyně Kristýny.

Kdo by to byl řekl, že je funkce hokejového rozhodčího vlastně tak rizikovým povoláním. Pavel Lainka (†24) řídil jako čárový rozhodčí přípravný souboj dorostenců v Brně. Tam ho během zápasu trefil hodně prudce vypálený kotouč přímo do hlavy.

A pak to přišlo. Nekontrolovatelný pád na led, krvácení do mozku a následná operace v nemocnici vedená v umělém spánku. Všichni Pavlovi fandili, aby se ze všeho dostal a co nejdříve se uzdravil. Dokonce i prostřednictvím Facebooku: “Bojuji, Lajna.”

Vše se začalo v dobré obracet, když před víkendem začal opět komunikovat, ale pak se vše znovu vrátilo. V narozeninový den své přítelkyně Kristýny náhle opustil svět. „Přála jsem si pouze jedno. A to, aby se můj nejlepší přítel, partner a otec našeho miminka uzdravil a byl zpět s námi. To se mi už nesplní,“ cituje iSport.cz slova jeho přítelkyně.

Související články

Další články