Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tragická smrt herečky: V pouhých 26 letech zemřela hvězda se smutným osudem

Ve 26 letech zemřela herečka Jordan Cashmyer.
Zdroj: MTV
Náhlé úmrtí

Za dosud nevyjasněných okolností zemřela teprve šestadvacetiletá americká herečka Jordan Cashmyer. Její zdrcení rodiče o úmrtí informovali na sociálních sítích. Jordan se proslavila především účinkováním v dokumentárním seriálu o těhotenství náctiletých.

Američanka Jordan Cashmyer se před lety objevila v dokumentárním seriálu vysílaném na MTV ‚Šestnáctiletí a těhotní’. Díky tomu se stala známou. Jenže nyní její rodina na sociálních sítích oznámila smutnou zprávu, Jordan v pouhých šestadvaceti letech v neděli 16. ledna zemřela. Příčina úmrtí není známá, informoval People.

„Včera večer jsme měli telefonát, který by rodiče nikdy nechtěli mít. Moje nejstarší milovaná dcera Jordan zemřela. Bylo jí pouhých 26 let. Naše srdce jsou zlomena. Žádný rodič by nikdy neměl prožít ztrátu svého dítěte,“ napsala zdrceně na Facebooku matka Jessica Cashmyer.

Otěhotněla velmi brzy

Jordan se objevila v dokumentárním seriálu, protože otěhotněla se svým tehdejším přítelem Derekem Taylorem. ​Informoval o tom také web People. Její rodina tento vztah neschvalovala a Jordan musela z domu. S přítelem se nakonec rozešla poté, co přestala účinkovat v seriálu.

Porodila dceru Evie, kterou ale v roce 2015 dala do opatrovnictví svého přítele. Posléze pracovala ve striptýzovém klubu a byla závislá na alkoholu. Ze závislosti se však nakonec dokázala vzpamatovat. O její závislosti psal například web The Sun

Související články

Další články

Nejnovější kauzy