Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Tragická smrt herečky: Tatiana Hrivnáková, známá ze seriálu Bakaláři, skočila pod vlak

Tatiana Hrivnáková ve filmu Zlaté klasy.
Zdroj: Se souhlasem Slovenská televízia
+ Další fotografie
úmrtí

Slovensko zasáhla smutná zpráva. Ve věku 74 let zemřela tamní herečka a pedagožka Tatiana Hrivnáková. Ta si zahrála například v seriálech Bakaláři nebo Plechová kavalerie. Jak uvedla slovenská policie na svém Facebooku, herečka schválně vstoupila do kolejiště a nechala se srazit vlakem.

Tragickým způsobem se rozhodla odejít z tohoto světa slovenská herečka a pedagožka Tatiana Hrivnáková. Podle vyjádření tamní policie na Facebooku si žena stoupla na koleje před projíždějící vlak. Web Topky.sk ji s odkazem na zdroj z hereckého prostředí následně identifikoval jako Hrivnákovou.

„Podle dostupných informací měla žena vstoupit a následně zůstat stát na kolejišti. Vzhledem k rychlosti vlaku a krátké vzdálenosti strojvedoucí nedokázal srážce zabránit. Ohledávající lékař konstatoval na místě smrt. Další okolnosti případu jsou předmětem vyšetřování,“ uvedli policisté.

Studentům bude chybět

Hrivnáková platila svého času za jednu z nejkrásnějších slovenských hereček. Zahrála si v mnoha filmech a seriálech, z nichž český divák zná asi nejvíce seriály Bakaláři nebo Plechová kavalerie. Významné osobnosti sĺovenské kulturní scény bylo 74 let.

Na sociálních sítích už se dočkala prvních kondolencí od svých studentů a kolegů. „Budete nám chybět, paní profesorko,“ napsal ve Stories na svém Instagramu herec a zpěvák Martin Klinčúch, známý ze slovenského seriálu Pán profesor.

Herečka tak zvolila stejný způsob odchodu z tohoto světa jako zpěvačka Iveta Bartošová. Život někdejší popové princezny vyhasl 29. dubna 2014 na kolejích v pražské Uhříněvsi.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy