Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tragická smrt fotbalisty (†27): Po zápase se šel napít, za pár minut zemřel!

Zdroj: Facebook, Profimedia.cz
+ Další fotografie
záhada
Ohromnou tragédií skončil zápas nadějného fotbalisty (†27). Jako pokaždé odjel ze stadionu domů. Tam vypil sklenici vody a za pár minut už nedýchal!

Odehrál zápas a odjel domů za manželkou. Ještě před spaním si však fotbalista Ludwin Florez Nole (†27) z Peru dopřál sklenici ledové vody. A právě ta se mu stala osudnou.

O tragickém případu informoval britský portál thesun.co.uk. „Netrvalo dlouho a začal mít bolesti na hrudi. Takže jsem ho posadila do auta a zamířila do nejbližší nemocnice,“ řekla fotbalistova manželka. „Zemřel však dřív, než jsme se tam stihli dostat,“ dodala zdrceně.

Sedmadvacetiletého muže zabil srdeční infarkt. „Lékaři mi řekli, že infarkt způsobila ledová voda. Po zápase měl totiž ještě příliš rozehřáté tělo,“ prozradila ještě manželka.

Podle doktorů se po sklenici studené vody fotbalistovi změnila srdeční frekvence. Potom následovala zástava a rychlá smrt…

Související články

Další články