Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tragická smrt Dylana (†52) z Beverly Hills 90210: Rakovinu porazil, ale mrtvici už neustál!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 69 fotografií
Tragický příběh
Luke Perry (†52) byl statečným bojovníkem, svou poslední bitvu ale v pondělí bohužel prohrál. Herce minulou středu ranila mrtvice s tak drsnými následky, že jim Dylan z Beverly Hills 90210 už nedokázal vzdorovat. Před pouhými čtyřmi lety přitom dokázal porazit zákeřnou rakovinu!

Začátek natáčení nové série Beverly Hills 90210 klepe na dveře, Dylan McKay v podání Luka Perryho se už v seriálu ale neobjeví. V pondělí v brzkých ranních hodinách totiž podlehl následkům silné mrtvice.

Ta herce ranila minulou středu, přičemž lékaři ho až do víkendu udržovali v umělém spánku. Ačkoliv předpovídali, že se z nejhoršího dostane za pár dnů a bude žít, osud rozdal karty jinak.

Že byl Perry bojovník tělem i duší a vzdát se rozhodně nehodlal, dokazuje i jeho bitva se zákeřnou rakovinou. Úspěšně ji svedl v roce 2015, podobně jako jeho kolegyně a seriálová láska Shannen Doherty (47).

Smutnou zprávu oznámil Perryho tiskový mluvčí. „Rodina oceňuje příval podpory z celého světa. V tuto chvíli ale žádné další detaily neposkytneme,“ uvedl.

Související články

Další články