Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tragická smrt dvou mladých lidí v Prostějově: Mladík zabil dívku a pak i sebe

neštěstí
Dva mladé životy vyhasly v sobotu kolem oběda v Prostějově. Policie zatím nezveřejnila moc informací, má však podezření, jak k úmrtím došlo. Mladík zřejmě v prostějovském bytovém domě zavraždil dívku a následně zabil i sebe.

Od soboty vyšetřuje policie úmrtí dvou mladých lidí v Prostějově. V prostějovském bytovém domě došlo nejspíše k vraždě a pak k sebevraždě. „Od včerejšího dne šetříme úmrtí 23letého muže a 24leté ženy. Podle dosud provedeného šetření máme důvodné podezření, že došlo k vraždě a sebevraždě. Událost nám byla nahlášena kolem sobotního poledne,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman.

Podle informací Práva je obětí mladá dívka. O rok mladší muž ji podle všeho zavraždil a pak zabil sám sebe. Policie zatím nepodala žádné další informace o tom, jak k vraždě a sebevraždě došlo. Neví se tedy, co bylo vražedným nástrojem, příčinou obou smrtí ani co tragické události předcházelo.

„Vyšetřování události je na samém počátku. Více informací sdělíme v průběhu příštího týdne,“ doplnil policejní mluvčí.

Související články

Další články