Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Tragická smrt dítěte (†2) v Ostravě: Vypadlo z okna v šestém patře

Tragédie
Opravdu tragická událost se odehrála kolem osmé hodiny večerní v Ostravě. Kolemjdoucí svědek objevil na zemi před domem téměř dvouleté dítě, které tam vypadlo z okna z šestého podlaží. Batole po převozu do nemocnice zemřelo.

Ve městě Ostrava se ve středu před osmou hodinou večer odehrálo něco opravdu strašného. V ulici Jana Šoupala objevil svědek na zemi před domem dítě. Dvouleté batole tam vypadlo z okna v šestém patře.

Kolemjdoucí svědek začal dítě ihned oživovat. Bohužel po převozu do nemocnice zemřelo. Kriminalisté pátrají po svědcích, kteří by mohli pomoci tragický případ jakkoliv objasnit.

„Kriminalisté prověřují veškeré skutečnosti, související s tragickou událostí. Ohledali místo a vyslechli svědky,“ sdělila policejní mluvčí Gabriela Pokorná pro TN.cz. Informovala, že dítě v době tragického neštěstí nebylo v bytě samo. Odmítla však říct, zdali se jednalo o chlapečka, či holčičku.

Mohlo by vás zajímat

Další články