Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tragická smrt chlapečka (†1) na jihu Čech: Matka s ním vypadla z okna!

neštěstí
Teprve roční chlapeček zemřel po pádu ze 4. patra paneláku na českobudějovickém sídlišti Šumava. Z okna s ním za dosud nevyjasněných okolností vypadla jeho matka. Ta s těžkými zraněními bojuje v nemocnici o život.

Několik policejních aut a sanitek v úterý ráno vyjíždělo na sídliště Šumava v Českých Budějovicích. Z okna ve 4. patře tam vypadla maminka se svým synem, který podle serveru tn.cz ještě neoslavil ani druhé narozeniny.

Případ s mnohými otazníky už vyšetřuje kriminálka. „S ohledem na probíhající vyšetřování a nízký věk oběti nemohu v této chvíli podat žádné informace. Mohu pouze potvrdit, že kriminalisté se od dnešního rána případem zabývají,“ řekla eXtra.cz mluvčí jihočeských policistů.

Není totiž jasné, za jakých okolností k tragédii došlo. Existují přinejmenším dvě varianty. Buďto si žena chtěla sáhnout na život a vzala ho i svému dítěti, anebo se ho naopak snažila zachránit. Pravdu však ukážou až závěry vyšetřování.

Mohlo by vás zajímat

Další články