Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Tragická smrt české rodiny v egyptské Hurghadě: Promluvil svědek z hotelu!

Rodinu našli po osmé ráno na hotelu bez známek života.

Záhadné úmrtí dvou Češek, matky (†36) a dcery (†8), v egyptské Hurghadě je zatím stále opředeno tajemstvím. Mezi prvními informacemi se objevilo podezření z možné otravy jídlem. Podle portálu tn.cz měla rodina zdravotní problémy, a tak si vzala léky.

Muž svou ženu a dceru našel údajně v noci, když šel na toaletu. To už ale bylo pozdě. I jemu se udělalo zle a skončil v nemocnici. Mluvčí Asociace cestovních kanceláří Jan Papež tn.cz řekl, že rodina cestovala s cestovní kanceláří Blue Style. Neštěstí se stalo v hotelu Titanic Palace. „S největší pravděpodobností jde o otravu z jídla, ne o trestný čin. Není ovšem jasné, kde rodina k problémům přišla, nikdo jiný v hotelu podobné potíže nehlásí,“ uvedl mluvčí Asociace cestovních kanceláří Jan Papež.

Serveru blesk.cz se ozval svědek, který uvedl, že muž, který nyní leží v nemocnici, prý objevil partnerku a dceru už mrtvé, sám kolaboval a vykašlával krev. „Tatínek nad ránem našel manželku a dceru namodralé a mrtvé v posteli. Údajně večer před tím si sami koupili něco na průjem, ale večer už jim prý bylo dobře,“ řekl portálu muž, jehož identita zatím není známa.

Mohlo by vás zajímat

Další články