Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tragická smrt bratra hvězdy Harryho Pottera: Tělo Bena (†27) našli usmažené na kolejích

+ Dalších 7 fotografií
šok
Nebezpečný hazard se životem se nevyplatil Benjaminovi Haddon-Caveovi (†27) a jeho příteli Patrickovi Bolsterovi (†26). Mladíci tragicky zemřeli při train surfingu, kaskadérském triku spočívajícím v jízdě na na střeše rozjetého vlaku. Oba zemřeli při zásahu elektrického proudu. Benjamin byl bratrem herečky Jessie Cave (31), která si zahrála Levanduli Brown ve filmech o Harrym Potterovi.

Těla Benjamina Haddon-Cavea a Patricka Bolstera byla bez známek života nalezena mezi stanicemi Hackney Wick a Stratford v Londýně. „Mladíci stáli na střeše jedoucího vlaku, když došlo ke kontaktu s elektrickým vedením,“ sdělil seržant David Taylor. K tragédii došlo koncem března, až téměř po měsíci se světem roznesla zpráva, že jeden z mladíků byl bratrem herečky Jessie Cave, která je známá jako Levandule Brown ze snímků Harry Potter, nebo ze seriálu Black Mirror.

Benjamin byl prostřední z pěti dětí. „Přišli jsme o milovaného syna a bratra, jsme naprosto zdrcení. Byl velmi milý a talentovaný hudební producent, spisovatel a herec,“ uvedla rodina zesnulého pro London Evening Standard.

Jessie Cave, která ve filmech o Harrym Potterovi hrála Levanduli Brown, dívku a později bývalku Rona Weasleyho, se k smrti svého bratra zatím nevyjádřila. Kromě jeho sourozenců po něm nyní truchlí i Jessiiny dvě děti, kterým byl skvělým strýčkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články