Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tragická smrt 4 mladých lidí: Týden před Vánoci se zabili v autě!

+ Další 3 fotografie
Tragická nehoda
Čtyři mladé životy dnes v noci vyhasly v Plzeňském kraji. Došlo ke dvěma tragédiím, jedna ošklivá bouračka se stala u Domažlic, druhá u Kozolup. Ani jednomu z mrtvých nebylo přes třicet let.

Noc ze soboty na neděli byla na silnicích tragická. U obce Kout na Šumavě na Domažlicku sjelo auto se čtyřmi lidmi do potoka. Dva muži (†21, 25) zemřeli na místě, třetí svým zraněním podlehl v nemocnici. Lékaři se stále snaží zachránit život čtvrté spolujezdkyni (30).

„Řidič vozidla zřejmě nepřizpůsobil jízdu svým schopnostem, stavu a povaze vozovky. Vozidlo pokračovalo ve smyku přes protisměrný jízdní pruh, vedoucí na obec Kout na Šumavě, a dále mimo komunikaci, kde narazilo do vzrostlého stromu. Následně vozidlo bylo odraženo i s cestujícími do Záhořanského potoka, kde zůstalo střechou pod vodou,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Kořínková.

Tragédie se stala pouhý týden před Štědrým dnem. „Navzdory maximální snaze všech složek IZS, bohužel, na místě dopravní nehody vyhasly dva lidské životy – dva muži roč. 1993 a 1997. Další dvě osoby byly v kritickém stavu, letecky, přepraveny na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín,“ doplnila mluvčí záchranářů Veronika Albrechtová.

Velké neštěstí měla i čtvrtá mladá řidička (†26), která u Kozolup těsně nad ránem sjela ze silnice do lesa. Navzdory včasnému příjezdu záchranářů na místě svým zraněním podlehla.

Mohlo by vás zajímat

Další články