Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tragická rozlučka se svobodou: Svědek ženicha nepřežil hloupý žert!

Zdroj: facebook.com
Rozlučka se svobodou by měla být poslední party před vstupem do manželství. Jenže tihle mladíci na ni jen tak nezapomenou. Hloupý žert nepřežil svědek ženicha!

Mladíci se těšili na rozlučku se svobodou, jenže vše skončilo tragicky! Mladíci se vydali na výlet po řece Tajo. Posléze zakotvili, aby se mohli bavit, jíst a pít. Vymýšleli různé žertíky, aby se pobavili, ale jeden z nich stál život svědka ženicha. O případu informoval The Sun.

Nishanthan Gnanathas z Londýna (†31) si užíval s přáteli a dával si svoje první pivo. Jeho kamarády nenapadlo nic jiného než ho hodit přes palubu. Vše předem konzultovali s kapitánem lodi a ten usoudil, že je to bezpečné. Když muži svého kamaráda z legrace hodili přes palubu, už se nevynořil Mladíci za ním hned skočili, ale už ho nenašli.

Kamarádi ho zřejmě hodili do vody tak nešťastně, že se před pádem udeřil do hlavy o loď a ztratil vědomí. Následně se ve vodě utopil. Jeho tělo hledali dlouhé 4 dny. A tak místo svatby budou chystat pohřeb.

"Nish stál vedle mě. Šel si pro telefon, ale řekli jsme mu, že ho vyfotíme my. Hned jsme ho ale zvedli a hodili přes palubu. Myslím, že se při tom udeřil o bok lodi. Nevím, jestli hlavou nebo tělem, ale v každém případě jsem slyšel velkou ránu. A pak se ztratil pod hladinou," řekl Andre Van Eck.

Mladíci jsou z celého incidentu zdrceni, kamarádovi nechtěli v žádném případě ublížit a nikdo netušil, že hloupý žert skončí smrtí. Podle patologa se mladý muž utopil, neuměl ale určit, jestli utrpěl nějaké zranění hlavy. Celý případ byl uzavřen jako nešťastná náhoda.

Související články

Další články