Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tragická noc na českých silnicích! Čtyři lidé zemřeli, další byli zraněni

Noc z pátku na sobotu se nesla ve znamení smrti.
Páteční noc se na českých silnicích nesla ve znamení smrti. Dva lidé zemřeli při nehodě na Vysočině. Dalších pět lidí bylo zraněno a převezeno do nemocnice. Dva životy vyhasly v Olomouckém kraji v sobotu ráno a zraněni byli další dva lidé.

O první nehodě dostala policie zprávu v pátek večer kolem půl sedmé. Mezi Velkým Meziříčím a obcí Stránecká Zhoř se střetla dvě vozidla. Na místě zemřel jeden z účastníků nehody. Dalších pět bylo odvezeno do nemocnice.

Další smrtelná nehoda se stala také na Vysočině, a to za obcí Přibyslavice ve směru na obec Radonín na Třebíčsku. Při ní přišel o život motocyklista.

Tím však tragická noc na českých silnicích bohužel nekončila. V sobotu v půl šesté ráno se srazila dvě vozidla u Lipníku nad Bečvou. Při této nehodě zemřela jedna osoba a další dvě byly zraněny. Záchranářům pomáhali hasiči.

Ti byli přivoláni i k další nehodě, která byla hlášena krátce před šestou hodinou ranní u Dětkovic na Prostějovsku. Řidič zde narazil do stromu a svým zraněním na místě podlehl.

Mohlo by vás zajímat

Další články